Lek. Psychiatra Łukasz Buczek

Jestem absolwentem Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Jestem psychiatrą, lekarzem medycyny estetycznej, trychologiem. Rozwijanie pasji w tych dwóch na pozór różnych specjalizacjach daje mi głębszy wgląd w potrzeby moich pacjentów oraz stanowi dla mnie idealny balans chroniący mnie przed tak częstym u lekarzy wypaleniem zawodowym.
W gabinecie psychiatrycznym zadbam o Państwa zdrowie psychiczne i samopoczucie, wnikliwie wysłucham i postaram się zrozumieć w atmosferze zrozumienia i tolerancji.
W gabinecie medycyny estetycznej zadbam o Państwa urodę dokładając największej staranności do każdej przeprowadzonej procedury. Wykonuję pełną gamę zabiegów upiększających i antiaging w tym przeszczepy włosów. Transplantacje włosów i zabiegi trychologiczne stanową bez wątpienia główną pulę zabiegów, które wykonuję i w których posiadam bardzo rzetelne doświadczenie.

Lek. Psychiatra Łukasz Buczek
Specjalizacja:
Brodawki, Blizny, Zmarszczki, Defekty kosmetyczne, Łysienie typu męskiego, Depresja, Schizofrenia, Choroba afektywna dwubiegunowa, ADHD, Nerwica