mgr Wioleta Kicman

Nazywam się Wioleta Kicman i jestem psycholożką oraz specjalistką zdrowia publicznego z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy biznesowej w Polsce i Wielkiej Brytanii. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu oraz Zdrowie Publiczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie kontynuuję swoją edukację w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).

Specjalizuję się w pracy z osobami doświadczającymi trudności związanych z sytuacją w miejscu pracy, wypaleniem zawodowym, pragnącymi przeprojektować swoją ścieżkę kariery lub przechodzącymi przez znaczące zmiany w życiu.

Moim celem jest pomóc Ci w radzeniu sobie z trudnościami związanymi z pracą zawodową, objawami wypalenia oraz w podejmowaniu działań mających na celu przywrócenie satysfakcji i radości z pracy. Pomagam w osiąganiu zdrowej integracji pracy z życiem prywatnym. 

W swojej pracy łączę wieloletnie doświadczenie biznesowe, wsparcie w procesach zmian, wykształcenie psychologiczne oraz holistyczne podejście do doświadczanych trudności.

Tworzę bezpieczną przestrzeń do refleksji i rozwoju, pomagając planować i wprowadzać pozytywne zmiany w życiu.

Główne tematy z jakimi zgłaszają się do mnie Klienci:

  • Wypalenie zawodowe i radzenie sobie ze stresem
  • Zmiana ścieżki kariery i rozwój zawodowy
  • Zdrowa integracja pracy z życiem prywatnym
  • Adaptacja do znaczących zmian życiowych
  • Poprawa ogólnego dobrostanu psychicznego i fizycznego

< powrót: specjaliści