Jestem psychologiem, terapeutką uzależnień, oraz psychotraumatologiem w trakcie szkolenia.
Ukończyłam psychologię o specjalności: konflikt – kryzys – współpraca na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień, oraz Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z Psychotraumatologii na Uniwersytecie SWPS w Katowicach oraz w trakcie 3 – letniego szkolenia Somatic Experiencing® (praca poprzez ciało z objawami traumy i chronicznego stresu). Jestem również Członkiem Nadzwyczajnym Polskiego Stowarzyszenia Somatic Experiencing. W swojej pracy korzystam także z metod Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR I stopień, oraz TSR w uzależnieniach) oraz z wiedzy pozyskanej na wielu szkoleniach w zakresie interwencji kryzysowej i na warsztatach pracy z ciałem.
Doświadczenie zdobywałam w Fundacji Nagle Sami, wspierając osoby, które utraciły kogoś bliskiego, oraz w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia”. Prowadziłam terapię indywidualną oraz grupową w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Od 2023 roku współpracuję z Centrum Interwencji Kryzysowej KARAN we Wrocławiu, w którym prowadzę terapię indywidualną z osobami będącymi w kryzysie, a także grupę wsparcia dla osób z problemem uzależnienia w rodzinie oraz doznających przemocy. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
W terapii łączę różne podejścia, dopasowując je indywidualnie do każdego Klienta. Wiodącym nurtem mojej pracy jest nurt humanistyczny oraz praca poprzez ciało, z elementami terapii poznawczo – behawioralnej. Staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń, w której przyglądamy się doświadczeniom i uczuciom, badamy źródła trudności i odkrywamy zasoby, pomagamy uwolnić emocje, które mogły zostać zablokowane, oraz poszerzamy świadomość odczuć z ciała by lepiej zrozumieć siebie i swoje reakcje.
Z mojej pomocy korzystają osoby dorosłe, które doświadczyły sytuacji kryzysowych oraz traumatycznych, z PTSD, doznające przemocy, uzależnione, współuzależnione, z zaburzeniami lękowymi i dysocjacyjnymi.