Psychologia/Psychoterapia

Poradnia psychologiczna

Czasami cierpienie psychiczne jest tak duże, że w takich chwilach konieczna jest profesjonalna pomoc. Poradnia psychologiczna to dobra droga, by odzyskać energię, stabilność psychiczną i ułatwić sobie powrót do satysfakcjonującego życia.

 Nasi Specjaliści oferują konsultacje psychologiczne, z których polecamy skorzystać, kiedy potrzebujecie Państwo pomocy w zakresie problemów osobistych, rodzinnych oraz zawodowych. To oferta m.in. dla osób, które doświadczają trudności w wychowaniu dzieci, pogorszenia relacji z partnerem/ką czy cierpią z powodu skutków ciągłego stresu albo problemów w pracy.

W Centrum Zdrowia Parkowa prowadzimy konsultacje psychologiczne oraz psychoterapie indywidualne i terapie rodzin. Pracujemy w różnych nurtach psychoterapii. Pozwala nam to na dopasowanie się do problemu pacjenta i jego potrzeb. Nurty w jakich prowadzimy psychoterapie to:

  • Psychoterapia psychodynamiczna
  • Psychoterapia poznawczo- behawioralna
  • Terapia rodzin
  • Terapia dla par

Nasi Psycholodzy pomogą trafnie zdiagnozować problem, w razie potrzeby skierować na dalsze badania do lekarzy innych specjalności, a także wydać odpowiednie zaświadczenie, opinię medyczną i psychologiczną.


Nasi Specjaliści:

Dr n.med Bartłomiej Stańczykiewicz, prof.UMW
Mgr Olivia Kaźmierczak
Mgr Tomasz Bielawski